PZU BEZPIECZNIE ROWEREM

PZU BEZPIECZNIE
ROWEREM

Kompleksowe UBEZPIECZENIE
ROWERZYSTY I ROWERU

PZU BEZPIECZNIE ROWEREM to Program ubezpieczeniowy zapewniający wszechstronną ochronę rowerzysty i roweru. Program powstał przy współpracy PZU SA oraz Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego – organizacji polskiej branży i przemysłu rowerowego.

Dzięki elastycznej ofercie łatwo dopasujesz do swoich potrzeb zakres i parametry ochrony, która świadczona może być zarówno w kraju, jak i na obszarze całego świata.

Program zapewnia uniwersalne Casco dla wszystkich typów rowerów, nawet 4-letnich, z możliwością kontynuacji ochrony w kolejnych latach. Ubezpieczenia NNW, OC i Bagaż działają, gdy użytkujesz dowolny rower (własny, pożyczony, miejski itd.). Program otwiera także dostęp do unikalnych rozwiązań, w tym m.in.: aż do 10 ubezpieczonych osób na polisie, ochrona przewożonych dzieci i sprzętu do ich przewozu, ubezpieczenie dokupionego wyposażenia roweru i wprowadzonych modyfikacji czy ekspresowa ścieżka ubezpieczenia online rowerów o bardzo wysokiej wartości.

BĄDŹ GOTOWY NA KAŻDĄ PRZESZKODĘ!
365 DNI INDYWIDUALNIE DOPASOWANEJ OCHRONY

NNW Z ASSISTANCE

Powypadkowe wsparcie
finansowe oraz pakiet usług
na okres rekonwalescencji
dla Ciebie, użytkowników
roweru, przewożonych dzieci

ochrona do 200.000 zł

OC

To Twoje zabezpieczenie
na wypadek wyrządzenia
komuś szkody w czasie
jazdy rowerem

ochrona do 200.000 zł

CASCO

Wszechstronna ochrona
Twojego roweru i jego
wyposażenia na wypadek
uszkodzenia lub utraty

stawka od 4% wartości
sprzętu

BAGAŻ

Ochrona Twojego bagażu
rowerowego na wypadek
uszkodzenia lub utraty

ochrona do 10.000 zł

JAK SIĘ UBEZPIECZYĆ?

Dowód zakupu roweru

Pamiętaj by zachować dowód zakupu roweru, będzie on potrzebny w przypadku likwidacji szkody.

Kalkulacja

Za pomocą intuicyjnego kalkulatora ubezpieczeniowego wybierz najlepszy dla siebie wariant ochrony.

Ubezpieczenie

Skorzystaj z kompleksowego pakietu ubezpieczeniowego, który ochroni Ciebie, Twoich bliskich i Twój rower. Dla Twojej wygody, polisę otrzymasz w formie elektronicznej.

OFERTA DLA BRANŻY ROWEROWEJ

Produkujesz rowery, jesteś dystrybutorem, prowadzisz sklep rowerowy lub serwis? Nakręć swój biznes z Programem ubezpieczeniowym rowerów i rowerzystów „PZU Bezpiecznie Rowerem”!

Skorzystaj z wygodnego modelu współpracy - bez nakładów i zaangażowania w procesy ubezpieczeniowe. Zyskaj narzędzia dla sklepu stacjonarnego i elektronicznego oraz dodatkowe źródło dochodów.