Targi Taipei Cycle 2023 za nami!

3 dni, 800 wystawców i 5800 odwiedzających z 81 państw – Taipei Cycle to idealna okazja do budowania relacji branżowych i ważnych rozmów dotyczących trendów na rynku rowerowym.

Przedstawiciele PSR podczas targów wzięli udział w konferencjach dotyczących zrównoważonego transportu, a także zrównoważonej produkcji i łańcuchów dostaw, a także mieli przyjemność rozmawiać m.in. z przedstawicielami Departamentu Transportu Taipei, tajwańskiego stowarzyszenia rowerowego, firmy sharingowej U-bike oraz Cycling & Health Tech Industry R&D Center – jednostki projektującej, testującej i certyfikującej na potrzeby naszej branży.

Główne tematy tegorocznej wystawy to: zrównoważona produkcja i transport, bezpieczne łańcuchy dostaw, rozwiązania cyfrowe oraz innowacje. Prężnie rozwijającego się rynku rowerów elektrycznych nie sposób było nie zauważyć – e-bike’i zdominowały targi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też rowery gravelowe i rowery cargo wraz z udogodnieniami służącymi do przewozu wszelkiego rodzaju ładunków.