Sklepy certyfikowane

Podczas Targów BIKE-EXPO w 2013 roku w Kielcach odbyła się inauguracja Programu „Sklep Certyfikowany PSR”.

Program „Sklep Certyfikowany” został przygotowany aby wyróżnić sklepy, które spełniają najwyższe standardy i oferują swoim Klientom wysokiej jakości obsługę, serwis i produkty.

Program ma na celu rekomendacje dla Klientów sklepów rowerowych, które w sposób profesjonalny prowadzą sprzedaż, serwis i doradztwo na terenie Polski – czyli posiadają kompleksową ofertę w branży rowerowej.

Certyfikat może otrzymać Sklep na swój wniosek, poddając się kontroli Eksperta Stowarzyszenia lub też na wniosek Klienta, który przekaże swoją rekomendację do Biura PSR. Obecnie Certyfikat może zostać przyznany tylko sklepom stacjonarnym, w przyszłości obejmie także sklepy internetowe.

SKLEP CERTYFIKOWANY TO:

  • Najwyższej  jakości  obsługa  przed- i po-sprzedażowa
  • Serwis rowerowy prowadzony przez wykwalifikowanych serwisantów, uczestniczących w szkoleniach i podnoszących stale swoje kwalifikacje
  • Doskonale wyposażony magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych – dostępnych od ręki!
  • Największy wybór rowerów, wszystkie modele  na powierzchni ekspozycyjnej wyregulowane i gotowe do jazdy testowej!
  • Różnorodność form finansowania zakupu (gotówka, karty płatnicze, zakupy ratalne)
  • Szeroki asortyment akcesoriów i odzieży rowerowej oraz zaangażowany i kompetentny personel który w każdej chwili jest gotów, aby służyć radą i pomocą
  • Stabilna sytuacja finansowa placówki – sklep któremu warto zaufać!

Sklepy uczestniczące w Programie które uzyskały Certyfikat PSR będzie można rozpoznać m.in. po informacji umieszczonej przy wejściu do sklepu, dyplomie otrzymania Certyfikatu,  informacji na stronie internetowej Sklepu lub też materiałach informacyjnych o Programie w Sklepie.

Aktualny wykaz sklepów, które uzyskały Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego znajduje się poniżej oraz w zakładce „Wykaz Sklepów Certyfikowanych”.

Na wszystkie pytania o Programie odpowie chętnie Biuro Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego.

UCZESTNICTWO W PROGRAMIE

W pliku do pobrania poniżej  zamieszczamy schemat postępowania certyfikacyjnego. Zapraszamy do lektury oraz dziękujemy za zainteresowanie Programem. W przypadku pytań lub sugestii zapraszamy do kontaktu: biuro@psronline.pl Kliknij aby pobrać: 

DO POBRANIA

Zapraszamy do pobrania regulaminu, materiałów informacyjnych oraz schematu postępowania certyfikacyjnego dotyczących Programu Sklep Certyfikowany PSR. Jednocześnie informujemy, że załączony schemat postępowania certyfikacyjnego podaje maksymalny czas oczekiwania na certyfikację sklepu a wybranych przypadkach proces certyfikacji może zostać skrócony.

Dziękujemy za zainteresowanie Programem i zapraszamy do lektury. 

lista sklepów certyfikowanych

Zapraszamy do zapoznania się z listą sklepów które uzyskały Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego.

Program „Sklep Certyfikowany” został przygotowany aby wyróżnić sklepy, które spełniają najwyższe standardy i oferują swoim Klientom wysokiej jakości obsługę, serwis i produkty.

Program ma na celu rekomendacje dla Klientów sklepów rowerowych, które w sposób profesjonalny prowadzą sprzedaż, serwis i doradztwo na terenie Polski – czyli posiadają kompleksową ofertę w branży rowerowej. Certyfikat może otrzymać Sklep na swój wniosek, poddając się kontroli Eksperta lub też na wniosek Klienta, który przekaże swoją rekomendację do Biura Stowarzyszenia.

CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA