PZU Bezpiecznie Rowerem – Program ubezpieczeniowy roweru i rowerzysty

Kupiłeś rower lub rower elektryczny? W ciągu 13 miesięcy wykorzystaj dowód zakupu i okazję na zawarcie przyjaznego finansowo ubezpieczenia. Ciesz się atrakcyjnymi warunkami ochrony także w kolejnych sezonach użytkowania roweru.
PSR we współpracy z PZU i Operatorem Programu, przygotowało unikatowy pakiet ubezpieczeniowy oferujący: NNW + Assistance (ochrona rowerzysty w razie wypadku), OC (ochrona w razie wyrządzenia szkody innym podczas jazdy rowerem), CASCO (ochrona roweru z wyposażeniem w razie uszkodzenia lub utraty na skutek kradzieży „z ulicy”, włamania, wypadku, rabunku czy zdarzeń losowych). Na okoliczność uszkodzenia lub utraty, możliwe jest także objęcie ochroną BAGAŻU ROWERZYSTY.
Wysokość składki za 365 dni wszechstronnej ochrony roweru i jego wyposażenia – już od 4% ich wartości. Składka NNW to tylko 23 zł / osoba, składka OC to tylko 46 zł / osoba.
Na stronie Programu znajdziesz kalkulator ubezpieczeniowy pozwalający łatwo sprawdzić szeroki zakres ochrony oraz atuty finansowe. Dopasowując parametry ubezpieczenia do swoich potrzeb, wygodnie ubezpieczysz się online.
Więcej informacji o Programie znajdziesz w sklepach partnerskich PZU Bezpiecznie Rowerem oraz na stronie www.bezpiecznie-rowerem.pl
Program oferuje atrakcyjny model współpracy dla producentów, dystrybutorów, sklepów oraz innych podmiotów branży rowerowej.
 
Szczegóły i kontakt na www.bezpiecznie-rowerem.pl