Pierwsze sklepy rowerowe z Certyfikatem PSR!

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczoną w zakładce „Sklep Certyfikowany” oraz w załączniku do pobrania poniżej listą sklepów rowerowych, które otrzymały Certyfikat Jakości Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego, tzw. „Certyfikat PSR”.

Program „Sklep Certyfikowany PSR” został przygotowany aby wyróżnić sklepy, które spełniają najwyższe standardy i oferują swoim Klientom wysokiej jakości obsługę, serwis i produkty.

Program ma na celu rekomendacje dla Klientów sklepów rowerowych, które w sposób profesjonalny prowadzą sprzedaż, serwis i doradztwo na terenie Polski – czyli posiadają kompleksową ofertę w branży rowerowej.  Certyfikat może otrzymać Sklep na swój wniosek, poddając się kontroli Eksperta PSR lub też na wniosek Klienta, który przekaże swoją rekomendację do Biura PSR. Obecnie Certyfikat może zostać przyznany tylko sklepom stacjonarnym, w przyszłości obejmie także sklepy internetowe.

Sklep Certyfikowany PSR to:

– Najwyższej  jakości  obsługa  przed- i po-sprzedażowa

– Serwis rowerowy prowadzony przez wykwalifikowanych serwisantów, uczestniczących w szkoleniach i podnoszących stale swoje kwalifikacje

– Doskonale wyposażony magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych – dostępnych od ręki!

– Największy wybór rowerów, wszystkie modele  na powierzchni ekspozycyjnej wyregulowane i gotowe do jazdy testowej!

– Różnorodność form finansowania zakupu (gotówka, karty płatnicze, zakupy ratalne)

– Szeroki asortyment akcesoriów i odzieży rowerowej oraz zaangażowany i kompetentny personel który w każdej chwili jest gotów, aby służyć radą i pomocą

– Stabilna sytuacja finansowa placówki – sklep któremu warto zaufać!

Wyróżnionym sklepom gratulujemy, natomiast Państwu życzymy udanych zakupów w sklepach, które spełniają najwyższe standardy.

Sklepy posiadające Certyfikat PSR