Kielce BIKE-EXPO MARATON

Kielce, największe miasto północnej Małopolski, jest jednocześnie stolicą województwa świętokrzyskiego.

Dzięki najszybciej rozwijającym się w Polsce Targom Kielce, od lat stanowią miejsce spotkań największych firm krajowych i zagranicznych.

Targi branży rowerowej, Kielce BIKE-EXPO stanowią obecnie jedne z najważniejszych tego typu imprez branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ranga imprezy z roku na rok wzrasta.

Wystawa, która w 2013 roku zajęła aż 25 000 mkw., awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju. Wśród kilku tysięcy zwiedzających targi znalazło się blisko 4 000 specjalistów branżowych z 21 krajów. Do konkursu o wyróżnienia Targów Kielce i Puchar Dziennikarzy za najlepszy sprzęt prezentowany na wystawie zgłoszono rekordową liczbę 130 produktów.

Patronat nad targami objęli Polski Komitet Olimpijski, Europejska Unia Kolarska, Polski Związek Kolarski, Europejskie Stowarzyszenie producentów Rowerów, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych, wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz prezydent Miasta Kielce.

Targom towarzyszyły nie tylko liczne premiery rynkowe, ale także spotkania branżowe, szkolenia i konferencje. 

Wśród wydarzeń towarzyszących znalazły się: Finał MTB CROSS MARATON, BMX BIKE- EXPO CONTESTS, pokazy Bike Polo czy rajd rowerowy PTTK po okolicach Kielc z metą w Targach.

W tym roku Targi  BIKE-EXPO wzbogacą się o nową imprezę, maraton MTB:

MARATON KIELCE BIKE-EXPO

Impreza będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na to, że będzie to jedyna tego typu cykliczna impreza okołotargowa w Europie, ale również dlatego, że na uczestników będą czekały nie tylko atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale również finansowe.

Więcej informacji o imprezie już wkrótce.