KIELCE BIKE-EXPO AWARD 2017

20160929-DSC_1257

Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w konkursie na najlepszy produkt prezentowany na Targach: KIELCE BIKE-EXPO AWARD 2017. W konkursie nagrodzone zostaną innowacyjne produkty o najwyższej jakości. W tym roku rywalizacja przybrała nową nazwę, podkreślającą międzynarodowy charakter wydarzenia. Wybrane przez Komisję Konkursową produkty nagradzane będą tytułem i statuetką „KIELCE BIKE-EXPO AWARD 2017”.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz dostarczania produktów upływa 19 września 2017 r. Nagrody przyznane zostaną w ośmiu kategoriach:

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie na stronie:
http://www.targikielce.pl/pl/viii-miedzynarodowe-targi-rowerowe-kielce-bike-expo,12646/konkurs-kielce-bike-expo-award-2017,12673.htm
Zapraszamy do udziału!


NAGRODA PSR 2017

20150924-DSC_1174

W tym roku już po raz trzeci zostanie przyznana nagroda specjalna Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego za szczególne zaangażowanie w promowanie i rozwój polskiego rynku rowerowego. Wyróżnienie to wręczane jest co roku podczas uroczystej gali targów BIKE-EXPO  w Kielcach.

Celem jej powołania była chęć wyróżnienia osób/instytucji szczególnie zaangażowanych w życie naszej branży rowerowej.

Przypomnijmy, iż dwa lata temu pierwsza taka nagroda została przyznana Targom Kielce za profesjonalizm i zaangażowanie podczas organizacji wystawy BIK-EXPO. Ubiegłoroczną nagrodą wyróżniliśmy pana Czesława Langa podkreślając osobiste sukcesy na polu kolarstwa oraz popularyzację sportu rowerowego.    

W tegoroczne przyznawanie wyróżnień chcielibyśmy zaangażować szersze grono decydentów – Członków PSR. Do Państwa kierujemy zatem prośbę o wskazanie osoby, firmy, bądź wydarzenia, które przyczyniają się do  podniesienia wartości polskiego rynku rowerowego.  Po zebraniu kandydatur, każdy z Państwa będzie miał możliwość oddania głosu na swojego faworyta.

Zgłoszenia wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru można kierować do nas droga mailową na adres:
m.pytko@psronline.pl lub m.szewczyk@psronline.pl

Dziękujemy za Państwa głosy!