Kielce BIKE-EXPO 2015 już w najbliższy czwartek!

Targi Kielce BIKE-EXPO otworzą swoje drzwi dla odwiedzających już w najbliższy czwartek. 

Prezes Zarządu Targi Kielce S.A serdecznie zaprasza do przybycia:

VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO zapowiadają się wyjątkowo pasjonująco, przede wszystkim ze względu na wysyp nowości. Wystawcy uchylili nam rąbka tajemnicy i zaprezentowali najciekawsze produkty na 2016 rok, tym samym zaostrzając apetyt i zachęcając do odwiedzenia poszczególnych stoisk. O trendach na nadchodzący sezon mogą Państwo przeczytać już na kolejnej stronie. Nasi fachowcy wskazują na co zwrócić uwagę i opisują specjalizację, jakiej ulega branża rowerowa. Sam jestem zaskoczony, ale i zaciekawiony tymi futurystycznymi rozwiązaniami. Zachęcam Państwa także do zwiedzenia Kielc i jego okolic. Będąc na Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO koniecznie trzeba zapoznać się z licznymi oznakowanymi trasami, przygotowanymi specjalnie z myślą o użytkownikach jednośladów. W dniach 24-26 IX 2015 spotkajmy się więc na KIELCE BIKE-EXPO. Tu niepowtarzalna atmosfera łączy się z biznesem i sprzyja rozwojowi wspaniałej pasji, jaką jest kolarstwo.

Poniżej kilka nowości 2016 jakie między innymi będzie można zobaczyć podczas Kielce Bike Expo:

Kamera sportowa S71Touch MAX to najnowszy model marki AEE, posiada sensor EXMOR R 16Mpix. Rejestruje materiał Full HD/60fps i HD/120fps, a także w rozdzielczościach 4K i 2.7K. Jest to kamera wysokiej klasy, z obudową wodoodporną do 100 metrów i WiFi. Zestaw MAX zawiera dodatkową baterię 1500mAh i pilot WiFi.

Zębatki Argon-Components Narrow Wide to kompletne rozwiązanie dla standardu 104 BCD i SRAM SpiderLess. Jedne z najlżejszych, o ile nie najlżejsze, zębatki do systemu 1×10, 11, wycinane w technologii CNC. Specjalny profil zębów został opracowany i przetestowany, aby zapewnić trzymanie łańcucha w ekstremalnych sytuacjach.

Po przerwie na targi wraca Giant, gdzie m.in. zobaczymy Kask RIVET TT posiada doskonałe parametry aerodynamiczne, aby zapewnić jak najwyższe osiągi w triatlonie i jeździe na czas. Czysta prędkość i przewaga aerodynamiczna bez kompromisów w zakresie dopasowania i wygody.

Simpla błotnik ADHD to nowoczesna, dwukomponentowa konstrukcja z nową, komfortową regulacją. Szerokie płetwy to pełna ochrona w każdym terenie. Specjalne tworzywo obniża masę i daje wyjątkowy efekt wizualny. Przedni błotnik dodatkowo dzielony. Po więcej szczegółów i inne niespodzianki zapraszamy na stoisko

Rewolucyjna technologia zmiany koloru szyby za pomocą przycisku Uvex Variotronic będzie mieć swą rowerową premierę. Zaawansowaną technologię automatycznej zmiany barwy szkieł zastosowano w dwóch modach okularów: uvex variotronic s i uvex variotronic ff.

Powyżej to tylko garstka nowości jakie czekają na Was w Kielcach, wystawcy będą rozmieszczeni łącznie na 5 halach, więc będzie co robić 🙂