JUŻ JEST! Pierwszy numer magazynu KIELCE BIKE-EXPO

W gazecie skierowanej do wystawców i zwiedzających kieleckie targi rowerowe znaleźć można wiele danych i ciekawostek dotyczących branży w Polsce. Nie brakuje zatem informacji o rozwoju rowerowej rekreacji i rozbudowie szlaków rowerowych w kraju, danych sprzedażowych, cenach rowerów, nowościach technologicznych, sukcesach polskich kolarzy i oczywiście o Targach Kielce i KIELCE BIKE-EXPO.

Międzynarodowe Targi Rowerowe to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług – Europejski MEDAL.

Na targach, na blisko 200 stoiskach, można zapoznać się z ofertą 400 marek z kilkunastu krajów. Propozycje firm na kolejny sezon ogląda co roku m.in. 4 000 branżowych specjalistów.

KIELCE BIKE-EXPO to wystawa, która oprócz szerokiej oferty branżowej promuje również aktywną turystykę rowerową. Targom towarzyszą maratony rowerowe, eventy, szkolenia i konferencje na temat turystyki na dwóch kółkach.

Pierwsze dwa dni targów skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności.
Zapraszamy od 24 do 26 września 2015 roku.

Zapraszamy do pobrania gazetki TUTAJ: KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ