BIKE-EXPO Kielce 2014

Już niedługo – 25 września rozpoczynają się w Kielcach jedyne w Polsce targi branży rowerowej. Kielce Bike-Expo,- jedna z największych w Europie imprez tego typu, jest współorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Rowerowe i potrwa do – 27 września.

Międzynarodowe Targi Rowerowe to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej, Polskiego Związku Kolarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Rowerów, Stowarzyszenia Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług – Europejski MEDAL.

KIELCE BIKE-EXPO 2014 to 5 hal ekspozycji oraz dodatkowy pawilon do jazdy testowej dla rowerów elektrycznych i nietypowych. Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie finał MtbCrossMaraton oraz po raz pierwszy MARATON KIELCE BIKE EXPO. W programie znajdą się również finał Konkursu GMINA PRZYJAZNA ROWERZYSTOM oraz I Zlot Rowerów Nietypowych, gdzie zobaczyć będzie można najciekawsze dwuślady z całej Polski w kategoriach Więcej niż dwa kółka, Więcej niż jedna osoba, Retro, Crazy design oraz Open. Już teraz można zapisywać się do udziału w wydarzeniach towarzyszących!

Pierwsze dwa dni targów skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kolarski, Europejska Unia Kolarska, Europejskie Stowarzyszenie Producentów Rowerów, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych, Polska Organizacja Turystyczna, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce.

Więcej informacji: www.bike-expo.targikielce.pl